Spelerscarrousel regio De Langstraat

Spelerscarrousel

De Langstraat – De overschrijvingstermijn binnen het amateurvoetbal is 15 juni jongstleden verstreken. Voor voetballers zonder club of die niet in Nederland actief waren geldt dat ze zich ook na deze datum nog aan kunnen melden bij een nieuwe club. Ook bij RKC Waalwijk kunnen nog de nodige wijzigingen plaats vinden, de deadline is immers gesteld op 31 augustus.

Hieronder een overzicht van de bij ons bekende mutaties bij de verschillende clubs in de regio De Langstraat. Bij aanvullingen of foutjes horen wij graag.  

Eredivisie
RKC Waalwijk
Nieuw:
Joel Pereira (Manchester United), Michiel Kramer (ADO Den Haag), Thierry Lutonda (Anderlecht), Iliass Bel Hassani (Aiman Club, VAE), Alexander Büttner (zonder club), Issam El Maach (zonder club) en Nando Nöstlinger (Lokeren-Temse, België).

Vertrokken:
Cyril Ngonge (FC Groningen), Konstantinos Lamprou (PEC Zwolle), Anas Tahiri (Cluj, Roemenië), Ola John (Al-Hazem, Saoedi-Arabië), Paul Quasten (gestopt), Sylla Sow (onbekend), Mike Grim (onbekend), Vurnon Anita (onbekend), Thijs Oosting (AZ) en Vitalie Damascan (Torino)

Derde divisie zondag
VV Dongen
Nieuw:
Jari Koenraat (Blauw Geel’38), Theo Martens (Achilles Veen), Luke Mohrman (Zwaluw VFC), Roman Talboom (Jong FC Eindhoven), Omar Milad (El Gouna FC, Egypte).

Vertrokken:
Robin de Man (’t Zand), Tom Wijkmans (OJC Rosmalen), Sil van Herwijnen (Marvilde), Oguzhan Kazanci (Halsteren), Ridouan Kasrioui (TSC), Nassim Asrih (Halsteren), Robert Roosen (gestopt), Gijs van den Berg (Rijen), Anouar Moukouh (onbekend).

Tweede klasse zondag
Uno Animo
Nieuw:
Thom van de Ven (Berkdijk), Menno Witlox (eigen jeugd), Max Franken (eigen jeugd), Jimi Lommers (eigen jeugd), Niels van Rossum (eigen jeugd), Xander Blaakman (eigen jeugd).

Vertrokken:
Piet Adams (Poppel, België).

WSC
Nieuw:
Luuk van Beerendonk (RWB) en Vivian Maba (RKSV Margriet).

Vertrokken:
Mitchell Bastianen (GRC 14) en Steve Couwenberg (gestopt).

Derde klasse zaterdag
NEO’25
Nieuw:
Mathijs van der Lee (FC Drunen).

Vertrokken:
Niemand.

SV Capelle
Nieuw:
Niemand.

Vertrokken:
Leroy Lagerweij (ONI).

VV ONI:
Nieuw:
Leroy Lagerweij (SV Capelle), Daan Poelmans (VV Oosterhout), Tom Kolkert (VV Oosterhout), Jorg Blom (VV Dongen), Maikel de Beem (Dussense Boys) en Art van Loon (Olympia’60).

Vertrokken:
Jaap van der Waarden (lager elftal VV Dongen) en Glenn van den Bos (lager elftal VV Riel).

Derde klasse zondag
VV Baardwijk
Nieuw:
Joep Klerx (teruggekeerd uit Duitsland).

Vertrokken:
Max van der Aa (gestopt).

VV Haarsteeg
Nieuw:
Niemand.

Vertrokken:
Niemand.

VV Nieuwkuijk
Nieuw:
Niemand.

Vertrokken:
Jesse van de Lee (TSVV Merlijn) en Max van de Heuvel (lager elftal).

RKDVC
Nieuw:
Niemand.

Vertrokken:
Hakan Buyuk (BVV) en Tugsad Kali (FC Drunen).

RWB
Nieuw:
Matthew Vos en Bjorn van den Besselaar (beiden van Wilhelmina).

Vertrokken:
Mickey van Boxtel en Pjotr ten Berge (beiden sc ’t Zand) en Luuk van Beerendonk (WSC).

Vlijmense Boys
Nieuw:
Karan Sampat (TGG) en Tim Willemse (RKDVC).

Vertrokken:
Andrew Beekmans (gestopt).

Waspik
Nieuw:
Niemand.

Vertrokken:
Jari Langermans (RFC zondag) en Bob Leytens (gestopt).

Vierde klasse zaterdag
VV DESK
Nieuw:
Niemand.

Vertrokken:
Tony van Ark (Berkdijk).

Olympia’60
Nieuw:
Sven Moordijk (Brederodes) en Ayhan Uslu (DVVC).

Vertrokken:
Dennis Aerts (Dongen), Nick Smans, Jeroen Hultermans en Gidy de Leeuw (allen lager elftal) Pepijn Laurijsen (lager elftal Dongen) en Ramon Damen (gestopt).

SSC’55
Nieuw:
Sezer Sulun (Berkdijk).

Vertrokken:
Emanuel Nsita (gestopt) en Kevin Knippels (lager elftal).

RFC
Nieuw:
Ole van Beek (RFC Zondag)

Vertrokken:
Ramon van Dalen (VV Almkerk) en Maurice van den Kieboom (lager elftal).

VV Dongen
Nieuw:
Nick Smans (Olympia’60) , Dennis Aarts (Olympia’60), Jeroen Hultermans (Olympia’60), Bas Jansens (eigen gelederen), Freek Dingenmans (eigen gelederen), Niels Dingenmans (eigen gelederen) en Luca Kastelijns (eigen gelederen).

Vertrokken:
Niet bekend.

Vierde klasse zondag
VV Berkdijk
Nieuw:
Tony van Ark (DESK), Melissant, Vrutaal en Verheijden (allen van SVG), Morad en Neijhof (beiden van WSC), Genaro Nepomuceno (Willem II), Sezer Sulun (SSC’55) en Engel (SV Reeshof).

Vertrokken:
Thom van de Ven (Uno Animo) en Niels de Waal (Berkdijk zaterdag).

Blauw-Wit’81
Nieuw:
Ivar Verstijnen (Olympia’60), Sven Verstijnen (Olympia’60), Sam Kemmeren, Rick Verschure en Ruud van Boxel (allen eigen jeugd).

Vertrokken:
Niemand.

SC Elshout
Nieuw:
Charlie Lisay (RKDVC).

Vertrokken:
Niemand.

VV Raamsdonk
Nieuw:
Matthijs Kerst (RFC Zondag), Adwin de Bont (onbekend), Wessel van Geenen (onbekend) en Joep Christa (onbekend).

Vertrokken:
Francois Toonen (Well)

Right’Oh
Nieuw:
Siem Velthoven (Be Ready), Jules Bossers (Almkerk), Tijs Rutters (jeugd RFC), Rick van Dongen (onbekend) en Che Vermeulen (RFC zaterdag).

Vertrokken:
Lars Langerak (gestopt).

RFC
Nieuw:
Jari Langermans (VV Waspik)

Vertrokken:
Matthijs Kerst (VV Raamsdonk), Roy Mulder (RFC 2) en Ole van Beek (RFC Zaterdag).

Vijfde klasse zondag
FC Drunen
Nieuw:
Tugsad Kali (RKDVC), Osman Bostanci (FC Engelen), Abdel Yachou (Helvoirt) en Michael Jansen (De Bocht 80).

Vertrokken:
Carsten Peijnenburg, Loek Spijkers en Joran Boswinkel (allen FC Drunen zaterdag), Sven van Selst, Hein Krewinkel en Salih Kalkavan (allen gestopt) en Timo Boomsluiter (RKDVC).

DVVC
Nieuw:
Wouter Dirven (Olympia’60), Niek Roosen (DVVC zaterdagteam), Guus de Jong (DVVC JO19-1), Rik Grootswagers (Eigen jeugd), Wesley Luijten (DVVC lager elftal), Sonny Barendse (DVVC lager elftal), Bas van Woensel (v.v. Dongen lager elftal).

Vertrokken:
Michael Heijne (gestopt), Ayhan Uslu (Olympia’60/RFC).

OVV’67
Nieuw:
Neset Olmez (KVV Dosko, België).

Vertrokken:
Joren Rombouts (lager elftal) en Arick van Gool (gestopt).